МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Соціальна реклама про СМС за кермом

Соціальна реклама про СМС за кермомСмотреть видео

Рейтинг видео:
  

За кермом будь-який автомобіліст повинен бути максимально зосереджений. Досвідчені люди погодяться, що дорога - місце зовсім небезпечна. Розслабився і відвернувшись від своїх обов'язків водій становить пряму загрозу для всіх навколо.

Не секрет, що сьогодні одним з основних джерел сторонньої інформації для автомобіліста став мобільний телефон. Задокументовано тисячі випадків, коли водій вирішив переглянути СМС, не відволікаючись від керма, а в результаті розлучився з життям.

Цей ролик покликаний уберегти вершників «залізних коней» від подібної долі. Що характерно, його автори зробили ставку не на трагізм і жах. Творці відео вибрали зовсім інший підхід. Можливо, за допомогою такого м'якого гумору їх творіння досягне своїх цілей!

За сюжетом ролика на телефон автомобіліста приходить СМС. Однак коли водій наосліп тягнеться за трубкою, то раптово натикається на простягнуту руку попутника. Ти тільки поглянь, які почуття викликає у бідолахи одне незручне дотик!

Найцікавіше, що таким чином творці відео ненав'язливо натякають - благополуччя знаходяться в машині повинно бути для водія важливіше, ніж зміст повідомлення. В результаті вийшов забавний і спокійний ролик, який, тим не менш, цілком здатний передати початковий посил!