МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Діти читають собакам / Children read to dogs

Видео. Діти читають собакам / Children read to dogs

26-02-2016, 17:01
Просмотров: 940
Комментариев: 0Ми багато разів писали про таке сучасний метод лікування, як анімотерапія. Ясна річ, що тварини людей не лікують, а допомагають їм швидше прийти в себе і відновитися після важких травм або в разі серйозних хвороб. Але в цьому відео все інакше!

Тут зображений зворушливий момент, коли в одному з притулків для тварин штату Міссурі діти читають казку собачкам. «Навіщо вони це роблять?» - Можеш запитати ти. Справа в тому, що в тих краях діє програма, згідно з якою діти у віці від 6 до 15 років начитують бездомним собакам, якого зазнали від жорстокості людей, казки, щоб повернути їм довіру до людської раси і приготувати до нової сім'ї.

Як кажуть працівники притулку, в цей момент емоції тварин змінюються на очах. Перед тобою - один з таких моментів. Зверни увагу на мордочки собак: це не передати словами!

Ці дітлахи влаштували собакам справжнє свято! Як ти думаєш, чи варто нам перейняти досвід американських захисників прав тварин і впровадити подібне в наших розплідниках?Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.