МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Жінка годує лебедів 25 років / Woman feeding swans 25 years

Видео. Жінка годує лебедів 25 років / Woman feeding swans 25 yearsСмотреть видео

Рейтинг видео:
  

Кажуть, що одна людина погоди не робить. Мовляв, занадто малий він для того, щоб змінити світ. Людям, що обожнює прикриватися такими доводами, варто було б дізнатися історію Шейли Лоуренс. Сусіди називали її «Лебединою леді», і не дарма. Цілих 25 років поспіль вона виходила до річки, щоб погодувати цих прекрасних птахів.

Сотні лебедів зліталися до жіночої фігурки з відрами з усією річки, наповнюючи повітря трубними клич. Згодом друзі і сусіди перейнялися повагою до дій Шейли. Люди почали допомагати їй, адже на такі купи зерна пташиний ангел-хранитель витрачав величезні суми.

Лебідь-трубач - птах рідкісна, і в світі їх залишилося зовсім небагато. Можна тільки уявити, як допомогли Білокрилий красеням зусилля Шейли і її друзів. На жаль, ніхто з нас не вічний, і через роки «Лебедина леді» відійшла в інший світ. Однак після її смерті птахи не залишилися без опіки!

У заповіті жінка попросила чоловіка продовжити благородну справу допомоги лебедям. Тепер з відрами по звичному маршруту ходить Джим Лоуренс, який з любові до своєї дружини продовжив цю традицію.

Варто зауважити, що місцеві жителі теж не залишилися осторонь. Вони організували некомерційну організацію, яка взяла на свої плечі витрати по годівлі лебедів!

Ось так завзятість однієї жінки врятувало сила-силенна пташиних життів. Шейла була звичайною людиною, таким же, як ти і я, але власної цілеспрямованістю змогла змінити світ.