МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Дружба слона і собаки / Friendship elephant and dog

Видео. Дружба слона і собаки / Friendship elephant and dog

23-02-2016, 12:40
Просмотров: 2233
Комментариев: 0Всі мешканці невеликого заповідника для слонів в штаті Теннессі, США, дружать між собою. У цьому благодатному місці ентузіасти збирають тварин, які все життя провели в цирку або зоопарку, щоб тепер звірі могли пожити на волі.

Хоч всі зібрані тут слонихи і відносяться один до одного вкрай шанобливо, ходять вони зазвичай парами. Як і ми, люди, чотириногі гіганти відчувають різницю між приятелем і кращим другом. Однак є тут одна пара, вкрай зацікавила працівників заповідника.

У той час як інші тварини вважають за краще спілкуватися з представниками свого виду, подругою Тари стала звичайна дворняжка Белла. Біла собака якимось чином забрела до товстошкірим велетням, і, перш ніж люди встигли отямитися, вона і слониха стали не розлий вода.

Довгих десять років звірі дружили, але тут Беллу спіткало нещастя - травма спини. Фахівці були вражені, коли подруга собаки кожен день стала з'являтися у будиночка, де лікували дворняжку. Коли до Тарі винесли подругу, все стало на свої місця. Слониха просто турбувалася за здоров'я близької істоти!

Майже цілий місяць по появам величезного звіра у лікарні можна було звіряти годинник. Тара дисципліновано стояла в одному і тому ж місці біля огорожі, чекаючи побачення з подругою.Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.