МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Собак научили находить у людей рак

Видео. Собак научили находить у людей ракСмотреть видео

Рейтинг видео:
  

Провідні науковці зі Сполучених Штатів Америки навчили вівчарок розпізнавати онкологічні недуги у людей. За словами експертів, їм вдалося реалізувати ряд клінічних випробувань, в ході яких учені зафіксували унікальну здатність тварин.

Повідомляється, що під час здійснення дослідів, команда фахівців задіяла добровольців, що мають рак щитовидної залози. Як стверджують медики, проведення досліджень стало можливим завдяки німецькій вівчарці на прізвисько Франки.

Слід зауважити, що в ході реалізації наукового проекту собака аналізувала запах сечі здорових добровольців і тих учасників, які мали злоякісні новоутворення. Підсумки експериментів показали, що тварина змогла виявити 30 випадків розвитку захворювання. При цьому, загальна кількість пацієнтів склало 34 людини.

У найближчому майбутньому лікарі займуться пошуком нових способів діагностики і лікування складного недуги. Фахівці заявили, що прикладом може стати унікальний електронний аналізатор запахів.

Відзначається, що подібна технологія є особливо важливою для країн, в яких рівень онкологічних захворювань перевищує середньостатистичне значення. За словами експертів, результати клінічних дослідів стануть основою для багатьох програмних забезпечень, спрямованих на виявлення раку.