МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Павук напав на чоловіка

Павук напав на чоловікаСмотреть видео

Рейтинг видео:
  

У кожного з нас є власний рейтинг місць, де він ні в якому разі не хотів би жити. Більшість вважає справжнім пеклом Африку. Тут тобі і спека, і дикі звірі, і негостинні місцеві жителі. Інших навіть калачем не заманиш в Індію. Ці люди скаржаться на дику антисанітарію і екзотичні хвороби.

А ось у деяких вершину такого персонального рейтингу займає Австралія. Місцеві жартують, що весь тваринний світ там щиро намагається тебе вбити, і іноді це аж ніяк не здається перебільшенням. Головний герой даного ролика, наприклад, в один прекрасний день виявив на стелі власного будинку величезного павука-мисливця.

Порахувавши, що запросто впорається з членистоногих, чоловік вирішив зловити непроханого гостя пластикової мискою і видворити геть. Заздалегідь попереджаю, що людям, тим, хто боїться павуків, дивитися цей ролик не варто!

Уявляю собі, як здивувався бідолаха, коли павук хвацько стрибнув у його бік. Такого досвіду навіть ворогу не побажаєш! Сподіваюся, чоловік врешті-решт зміг знайти восьмилапі нахабу і вигнати його на вулицю, адже в іншому випадку залишиться тільки озброїтися вогнеметом.