МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Нашим учителям есть к чему стремиться

Видео. Нашим учителям есть к чему стремиться

15-02-2016, 15:08
Просмотров: 443
Комментариев: 0Ті, хто хоч раз намагався вкласти розумне, добре і вічне в дитячі голови, розуміють всі складнощі роботи викладача. Справжній педагог кожен день викладається на повну, опіка та навчаючи дітей.

Три роки роботи Кріса Ульмер, вчителі з Флориди, дали йому багату поживу для роздумів. У класі хлопця отримують знання діти з особливими потребами. Кожен день для цих малюків стає випробуванням, адже суспільство не щадить тих, хто відрізняється від більшості.

Саме тому уроки Кріса стали особливими. Молодий педагог поставив душевне здоров'я своїх підопічних на чільне місце. Тепер діти поспішають до улюбленого вчителя як на свято. Таким і повинен бути наставник з великої літери!

Щодня Кріс знаходить добрі слова для кожного зі своїх вихованців. Дії хлопця підтримують самооцінку хлопців, допомагають їм розслабитися і сконцентруватися на отриманні знань. Діти розуміють, що тут їх люблять і приймають з усіма недоліками.

Результати роботи Ульмер вражають. Варто враховувати, що хлопець сам щиро вірить в те, що говорить. Діти чудово відчувають фальш, і не стали б довіряти вчителю-шахраю. Так тримати, Кріс!Теги: учитель
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.