МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Дівчинка врятувала маму

Дівчинка врятувала мамуСмотреть видео

Рейтинг видео:
  

Маленькій Елісон Андервалд з Техасу всього п'ять років, але вона володіє самоконтролем і силою волі куди більшою, ніж багато дорослих. Кілька днів тому дівчинка разом з матір'ю вирішили трохи поплавати в розташованому на задньому дворі їхнього будинку басейні.

Кроха вже встигла вибратися з води, коли, озирнувшись, побачила, що її мама тоне. Більшість однолітків Елісон розгубилися б або кинулися до дорослих. Однак маленька героїня зробила інакше. Вона відразу попрямувала до матері і швидко дотягли тіло жінки до краю басейну, на мілководді.


Після цього малюк перевернула жінку, переконавшись, що голова знаходиться над водою, і тільки тоді почала кликати на допомогу. У себе Трейсі, мати Елісон, прийшла вже в лікарні. Лікарі з'ясували, що причиною такої ситуації став серцевий напад. Якби не своєчасні дії дочки, жінка напевно розлучилася б з життям!


Елісон навчилася плавати, коли їй не виповнилося ще й трьох років. Відповідальні батьки подбали про те, щоб їх малятко також засвоїла все необхідне про безпеку на воді. Вони навіть не здогадувалися, що таке рішення через два роки врятує Трейсі життя. Сьогодні життя жінці нічого не загрожує, а все завдяки дочки!