МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Старенька грає на роялі

Старенька грає на роялі

2-04-2016, 01:26
Просмотров: 1608
Комментариев: 0
Реклама от Google / Ads by Google

Смотреть видео
Про шоу «Grand Ole Opry» чув кожен шанувальник музики в стилі кантрі. Самі виконавці з усіх сил прагнуть взяти участь в цьому двогодинному концерті. Виступ кожного з них транслюється в легендарної однойменної радіопередачі, так що слухачам необов'язково особисто приїжджати в американське місто Нешвілл.

Проте зал, де проходять виступи, зазвичай битком набитий. В даному випадку присутні на шоу люди вже передчували виступ відомого співака Джоша Тернера.

Однак слідом за чоловіком на сцену вийшла висохла бабуся, впевнено пройшла прямо до рояля. Втім, в кінці кінців глядачі залишилися повністю задоволені несподіваною зміною програми!

Старенька музикантка виявилася бабусею дружини Джоша. Старенькій 98 років, і все життя вона мріяла виступити на сцені «Grand Ole Opry». Поважаючи родичку, співак вирішив виконати її заповітне бажання.

Думаю, після такого чудового виконання «How Great Art Thou» чоловік ні на секунду не пошкодував про прийняте рішення. Ну а глядачі порадували бабулю шквалом оплесків!

Смотри еще
Покажи видео другу
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.