МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Льодохід на озері / Floating of ice on the lake

Видео. Льодохід на озері / Floating of ice on the lakeСмотреть видео

Рейтинг видео:
  

Якби хтось вирішив докладно розповісти про всі дива природи, то це б зайняло довше людського життя. Навіть завзятий мандрівник з сотнею років в запасі не встигне поглянути на все чудові картини навколишнього нас світу.

Справа такого дослідника ускладнилося б ще й тим, що на деякі сцени можна наштовхнутися тільки випадково. Тут, наприклад, людина з камерою виявився біля узбережжя Верхнього озера (одного з Великих озер в Північній Америці) якраз вчасно, щоб відобразити чарівний льодохід. Величезне водоймище, де знято даний ролик, відомий не тільки своїми розмірами.

Води найбільшого прісного озера в світі вельми холодні. У центрі його температура не перевищує п'яти градусів навіть влітку, проте протягом року льодом покриваються тільки прибережні регіони. Шторми, що гуляють тут, не дають воді покритися льодом. А ось як проходить льодохід на озері Верхньому без втручання бур!

У невпинному русі крижин є особлива, неземна краса. Люди кажуть, що під безугавно шерех і хрускіт стикаються пластин виходить відмінно засипати.

Звичайно, прямо на місці зйомки це було б проблематично зробити через холод і вітру. Однак вдома така «музика» може стати відмінною підмогою тим з нас, хто страждає безсонням.