МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Райдужна річка

Райдужна річка

2-04-2016, 01:09
Просмотров: 874
Комментариев: 0На перший погляд над цим відео просто поворожив який-небудь комп'ютерний гуру. Їжаку зрозуміло, що таких забійних поєднання кольорів на Землі просто не знайти. Однак, як з подивом переконається кожен, арсенал матінки-природи виявився куди багатшим, ніж ми думали.

Річка, продемонстрована в ролику, називається Каньо-Крісталес. Вона знаходиться в Колумбії і більшу частину року мало чим відрізняється від інших водних артерій. Але раз на рік, між сезоном дощів і періодом засухи, в справу вступає дивовижне місцеве рослина.

Зарості непримітних водоростей раптово змінюють колір, набуваючи, в залежності від місця розташування, один з міріад відтінків червоного. Спільно з жовтим піском, чистою блакитною водою і зеленню в особливо глибоких місцях, рослина це надає річці зовсім феєричний вигляд. Тож недарма місцеві жителі називають її «рікою п'яти кольорів»!

На жаль, помилуватися особисто на це чудове явище досить складно. Колумбійська річка розташована в глибині заповідника, і щоб туди дістатися, потрібно спочатку зробити пару перельотів, а потім деякий час плисти на човні.

Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.