МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Видео. Що роблять з милом в готелі / What do the soap in the hotel

Видео. Що роблять з милом в готелі / What do the soap in the hotel

26-02-2016, 17:08
Просмотров: 1511
Комментариев: 0Багато хто любить скаржитися на погане життя і переслідують їх невдачі. Однак якщо подивитися на ситуацію глобально, то з'ясується, що нам з вами насправді дуже пощастило. Подумати тільки, адже навіть наявність прісної води для мільйонів мешканців Землі - вже розкіш!

Найчастіше ми схильні приймати дари цивілізації як належне. Візьми хоч звичайний брусок мила з готелю. Постояльці раз-другий використовують його, а потім обслуга приносить новий. У той же час тисячі людей по всьому світу щорічно вмирають від хвороб, запобігти яким можна, просто помивши руки.

На щастя, тепер «зайве» мило не викидають на смітник. Тут показано, якою стала доля використаних брусків і куди вони направляються після готелю!

Сьогодні в багатьох готелях покоївки акуратно відкладають роздруковане мило в сторону. Потім за брусками приходять представники благодійної організації. Їх працівники розтирають матеріал в порошок, стерилізують його, щоб не вижив жоден вірус, а вийшло речовина спресовують в нові шматки.

Таким чином замість сміттєвих куп мило відправляється в руки тих, кому воно дійсно потрібно. Від щирого серця сподіваюся, що така практика незабаром пошириться не тільки на цей предмет гігієни!Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.