МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Гуморист принизив Бузову

Гуморист принизив Бузову

18-10-2015, 14:38
Просмотров: 569
Комментариев: 0Як ти думаєш, є в Росії хоч одна людина, яка жодного разу в житті не чув про «Дім-2»? Дуже сумніваюся. А чи є такі, кому це шоу набридло до жаху або довело до нервового тику? Ну звичайно ж! Один з цих нещасних людей навіть прийшов на популярну передачу спеціально, щоб на всю країну заявити про наболіле. Те, що він вибрав саме цю передачу для свого гучної заяви, пояснюється наявністю в журі Ольги Бузової, яка має пряме відношення до горезвісного «Дому-2». Деякі аргументи обуреного телеглядача дуже смішні і логічні. Наприклад, він заявив, що: «Ненормально спочатку прийти на передачу в якості учасниці, а потім стати його ведучою. Це все одно, якби зек відкинувся, а потім став наглядачем ».

Сергій Свєтлаков і Семен Слєпаков, які спочатку кинулися захищати свою колегу від настільки лютих нападок, під кінець діалогу здалися і просто вибухнули сміхом. Їм нічого більше не залишалося, окрім як погодитися з настільки очевидними аргументами сміливого учасника шоу.


Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.