МОБ
Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта

Видео. Всегда выбираем свежие яйца

3-03-2016, 11:12
Просмотров: 1707
Комментариев: 0
Одним словом, від яйця в чому залежить успіх твоїх старань на кухні, тому воно повинно бути бездоганним.
Дієтичне - не для дієти

Чим свіже яйце, тим воно краще за якістю, тому старайся купувати якомога менше «пожили» на цьому світі екземпляри. Вони називаються дієтичними. Ім'я, звичайно, не зовсім підходяще - для дієти вони не призначені. Це звичайні курячі яйця, просто знесені не більше тижня тому. У продаж вони надходять на наступний день після появи на світ і на 3-4-е добу вважаються найсмачнішими - за цей період білок і жовток остаточно дозрівають. Дізнатися свіженькі яєчка можна по букві «Д», видрукуваної прямо на шкаралупі, або по напису на загальній упаковці.
Яйця «другої свіжості»

На жаль, частіше на наших прилавках зустрічаються не дієтичні, а столові яєчка (буква «С» на шкаралупі або напис «столові» на упаковці). Їх можна назвати продуктом «другої свіжості». Звичайно, він цілком їстівний і безпечний, але пік своєї кращої форми все-таки пройшов. Столові яйця бувають двох типів. Перші можна тримати при температурі від 0 до + 20º С до 25 днів. Другі - більш «стародавні», їх дозволяється зберігати аж до 90 діб, правда, в більш холодної атмосфері - від 0 до + 2º С. Подібні хитрощі потрібні для того, щоб яйця рівномірно потрапляли в продаж. На жаль, відрізнити два типу столових при покупці не можна: ніяка інформація, яка розкриває секрети їх зберігання, ні на етикетці, ні на самому курячому продукті не передбачена. Тобі варто лише звертати увагу на дату сортування, яку обов'язково пишуть на упаковці або шкаралупі, - чим вона ближче до дня покупки, тим краще.
Розмір не має значення

На шкаралупі або упаковці, згідно із законом, вказують не тільки вид яйця (дієтичне або столове), але і його категорію - так фахівці називають розмір курячого продукту.

СВ - якщо побачиш ці дві букви, значить, перед тобою найбільше, суперотборное яйце, вага якого понад 75 м
СО - це добірні яєчка вагою 65-74,9 м
С1 - ці яйця відносяться до 1-ї категорії та важать 55-64,9 м
С2 - 2-я категорія, вага - 45-54,9 м
С3 - так позначають найдрібніші яєчка, 3-й категорії і вагою всього 35-44,9 м

Втім, розмір яєць ніяк не позначається на якості їх вмісту. Категорія скоріше говорить про вік несучки: маленькі яєчка у молодих курей, великі - у тих, хто вже у віці. Останні зазвичай коштують дорожче, тому частіше залежуються на прилавку. Тому, купуючи їх, обов'язково дивись на дату сортування.
Білі або темні

Якість яєць ніяк не пов'язане з їх кольором, просто білі бувають у несучок-блондинок, а коричневі - у птахів з більш темним забарвленням. Правда, шкаралупа останніх зазвичай кілька міцніше.

Деякі покупниці намагаються вибрати яйця як можна більш чисті. Але зайва стерильність говорить про те, що продукт вимили, що не завжди добре. На шкаралупі не допускаються лише плями крові і калу, а ось точки і смужки, що виникають від зіткнення з підлогою клітки і транспортером яєць, цілком можуть бути присутніми. На дієтичних вони поодинокі, на столових - до 1/8 площі шкаралупи. Якщо ж забруднень багато, яйця миють, але після цього вони можуть зберігатися тільки 12 днів.
Домашня лабораторія

Запідозрити, що яйця не дуже свіжі, можна під час їх приготування. Якщо білок по сковороді розтікається широко і тонким шаром, а жовток після варіння стає блідим і навіть сірим, значить, продукт довго пролежав на магазинній полиці. Поганою ознакою також є зайва плавучість яйця. Якщо воно не тоне в холодній воді, значить, камера в ньому вже велика і повітря, що накопичується в ній в результаті процесів псування, накопичилося чимало.

Ще більшу інформацію про якість яйця допоможе отримати овоскоп - це спеціальний пристрій зі світлом всередині і з отвором, в яке вставляють яйце. Його легко зробити вдома, прорізавши в щільному картоні дірку для курячого продукту, а з іншого боку розташувавши будь-яку лампу. Після цього розглянемо яйце на просвіт: у свіжому товар жовток завжди знаходиться в центрі. Якщо він близький до шкаралупи або навіть стикається з нею, псування вже почалася. Велика повітряна камера або зміщення її в сторону від тупого кінця теж свідчать про те, що яйце не найсвіжіше.
Важливо!

Дверцята холодильника зі спеціальними осередками для яєць - не ідеальна місце для зберігання цього продукту. Набагато краще заховати їх глибше, де умови холодніше. Тільки стеж, щоб яйця розташовувалися тупими кінцями вгору: тут знаходиться повітряна камера.
Як вибрати перепелині яйця

Перепелині не діляться на дієтичні і столові, і категорій у них немає. Відкриваючи коробку з дрібними плямистими яєчками, легко нарватися на розколоті екземпляри. Це відбувається тому, що шкаралупа у них не така міцна, як у курячих, і вони не гаснуть, а сохнуть і швидше кришаться (в них багато противобактериального речовини лізоциму, який перешкоджає псуванню). Крім того, перепелині часто залежуються на прилавках. Тому уважно вивчай термін придатності і пробуй «зважувати» яйце в руках: свіже - важкенько, важить не менше 12 г, а висохле - немов пушинка.


Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.